HCM1307-3R3-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HCM1307-3R3-R |
Beschrijving | FIXED IND 3.3UH 15A 4.5 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 3.3 µH Afgeschermd Inductor 15 A 4,5mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - verzadiging 40A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 4,5mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Materiaal - kern | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,520" L x 0,492" B (13,20mm x 12,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,256" (6,50mm) |