HCM1307-3R3-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Vishay Dale
Op voorraad: 68
Gegevensblad
3.3 µH Afgeschermd Inductor 15 A 4,5mOhm max. Niet-standaard