HCM1A1307V2-100-R
Productnummer DigiKey
283-HCM1A1307V2-100-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM1A1307V2-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1307V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1A1307V2-100-R
Beschrijving
FIXED IND 10UH 8.3A 17.2 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Inductor 8.3 A 17,2mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
17,2mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
7MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Materiaal - kern
Frequentie inductie - test
100 kHz
Inductantie
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
Niet-standaard
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm)
Stroom - verzadiging
13,5A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,256" (6,50mm)