HPAL1V1040-2R2-R
Productnummer DigiKey
283-HPAL1V1040-2R2-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HPAL1V1040-2R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V1040-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HPAL1V1040-2R2-R
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 12 A 7mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
16,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
7mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - zelfresonerend
25MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type
Gegoten
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)