HS0820-3R8256-R
Productnummer DigiKey
283-HS0820-3R8256-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HS0820-3R8256-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 650mOhm 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Strook
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
25 F
Grootte / afmetingen
0,335" dia (8,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-15°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
650mOhm