HSH1225-3R8207-R
Productnummer DigiKey
283-HSH1225-3R8207-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH1225-3R8207-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 200F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
200 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 65mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HSH1225-3R8207-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
200 F
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
65mOhm @ 1kHz