HV0820-2R7305-AP
Productnummer DigiKey
283-HV0820-2R7305-APCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HV0820-2R7305-APTB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HV0820-2R7305-AP
Beschrijving
CAP 3F -10% +30% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 80mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
3 F
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,827" (21,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
80mOhm @ 100 Hz