HV1020-2R7505-R
Productnummer DigiKey
283-HV1020-2R7505-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HV1020-2R7505-R
Beschrijving
CAP 5F -10% +30% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 40mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
5 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,878" (22,30mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm @ 100 Hz