ICL050D30MIC
Productnummer DigiKey
283-ICL050D30MIC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ICL050D30MIC
Beschrijving
ICL 500 MOHM 20% 30A 34MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 500 mOhms ±20% 30 A 1,339" (34,00mm)
Categorie
R bij 25 °C
500 mOhms
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Tolerantie
±20%
Serie
Stroom - max. stabiele toestand
30 A
Verpakking
Bulk
Diameter
1,339" (34,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)