KR-5R5C105H-R
Productnummer DigiKey
283-KR-5R5C105H-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KR-5R5C105H-R
Beschrijving
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 F (EDLC) supercondensators 5.5 V Radiaal, blik 30Ohm 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
1 F
Grootte / afmetingen
0,846" dia (21,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,295" (7,50mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30Ohm