KR-5R5H474-R
Productnummer DigiKey
283-KR-5R5H474-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KR-5R5H474-R
Beschrijving
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Gedetailleerde beschrijving
470 mF (EDLC) supercondensators 5.5 V Axiaal, blik - horizontaal 50Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Verpakking / doos
Axiaal, blik - horizontaal
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Capaciteit
470 mF
Grootte / afmetingen
0,453" dia (11,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
50Ohm @ 1kHz