LAN2VSOS24351C2
Productnummer DigiKey
283-LAN2VSOS24351C2TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-LAN2VSOS24351C2CT-ND - Cut Tape (CT)
283-LAN2VSOS24351C2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LAN2VSOS24351C2
Beschrijving
MOD TRANS LAN 1000B-T 1 PORT
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
350µH LAN 1000 Base-T Pulstransformators 1CT:1CT Opbouwmontage
Categorie
Inductantie
350µH
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Draaiverhouding – primair vs. secundair
1CT:1CT
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Grootte / afmetingen
0,594" L x 0,280" B (15,10mm x 7,10mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)
Type transformator
LAN 1000 Base-T
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C