M0820-2R5205-R | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 283-M0820-2R5205-R-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | M0820-2R5205-R |
Beschrijving | CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H |
Standaard levertijd fabrikant | 26 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 100mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 60°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Levensduur bij temp. 1000 uur @ 60°C |
Fabrikant Eaton - Electronics Division | Aansluiting PC-pennen |
Serie | Type montage Through-hole |
Verpakking Bulk | Verpakking / doos Radiaal, blik |
Status onderdeel Actief | Afstand geleider 0,138" (3,50mm) |
Capaciteit 2 F | Grootte / afmetingen 0,335" dia (8,50mm) |
Tolerantie -20%, +80% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,827" (21,00mm) |
Spanning - nominaal 2.5 V | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 60°C |
ESR (equivalente serieweerstand) 100mOhm @ 100 Hz |