M1020-2R5305-R
Productnummer DigiKey
283-3011-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M1020-2R5305-R
Beschrijving
CAP 3F -20% +80% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 50mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
3 F
Grootte / afmetingen
0,413" dia (10,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,878" (22,30mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
50mOhm @ 100 Hz