M1030-2R5605-R
Productnummer DigiKey
283-3012-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M1030-2R5605-R
Beschrijving
CAP 6F -20% +80% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 35mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
6 F
Grootte / afmetingen
0,413" dia (10,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,240" (31,50mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
35mOhm @ 100 Hz