MFBW1V1608-102-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MFBW1V1608-102-R |
Beschrijving | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 500mA 550mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 500mA |
Fabrikant Eaton - Electronics Division | DC-weerstand (DCR) (max.) 550mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Aantal lijnen 1 | Hoogte (max.) 0,039" (1,00mm) |
Impedantie bij frequentie 1 kOhms @ 100 MHz | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |