MFBW1V1608-801-R
Productnummer DigiKey
283-MFBW1V1608-801-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBW1V1608-801-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBW1V1608-801-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBW1V1608-801-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 800 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
800 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 500mA 550mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
500mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
550mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Hoogte (max.)
0,039" (1,00mm)
Impedantie bij frequentie
800 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)