MSMA2512R0010FEN
Productnummer DigiKey
283-MSMA2512R0010FENTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MSMA2512R0010FENCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MSMA2512R0010FENDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSMA2512R0010FEN
Beschrijving
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 mOhms ±1% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig Metaalelement
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)