PB-5R0H104-R
Productnummer DigiKey
283-3489-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PB-5R0H104-R
Beschrijving
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 mF (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik 4Ohm @ 100 Hz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,287" (7,30mm)
Capaciteit
100 mF
Grootte / afmetingen
0,512" L x 0,445" B (13,00mm x 11,30mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
4Ohm @ 100 Hz