PHB-5R0H505-R
Productnummer DigiKey
283-3524-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHB-5R0H505-R
Beschrijving
CAP 5F -10% +30% 5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5 F (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik, horizontaal 130mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik, horizontaal
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
5 F
Grootte / afmetingen
1,280" L x 0,839" B (32,50mm x 21,30mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,433" (11,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
130mOhm @ 100 Hz