PHV-5R4H474-R
Productnummer DigiKey
283-PHV-5R4H474-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHV-5R4H474-R
Beschrijving
CAP 470MF -10% +30% 5.4V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 mF (EDLC) supercondensators 5.4 V Radiaal, blik, horizontaal 400mOhm @ 100Hz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik, horizontaal
Afstand geleider
0,465" (11,80mm)
Capaciteit
470 mF
Grootte / afmetingen
0,571" L x 0,681" B (14,50mm x 17,30mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,354" (9,00mm)
Spanning - nominaal
5.4 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
400mOhm @ 100Hz