PHV-5R4V505-R
Productnummer DigiKey
283-PHV-5R4V505-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHV-5R4V505-R
Beschrijving
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Gedetailleerde beschrijving
5 F (EDLC) supercondensators 5.4 V Radiaal, blik 70mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
5 F
Grootte / afmetingen
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,280" (32,50mm)
Spanning - nominaal
5.4 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
70mOhm @ 100 Hz