PHVL-3R9V505-R
Productnummer DigiKey
283-PHVL-3R9V505-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHVL-3R9V505-R
Beschrijving
SUPERCAP 3.9V 5F 0.07 OHM VT
Gedetailleerde beschrijving
5 F (EDLC) supercondensators 3.9 V Radial 70mOhm 5000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 85°C
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
5 F
Grootte / afmetingen
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,280" (32,50mm)
Spanning - nominaal
3.9 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
70mOhm