PM-5R0H474-R
Productnummer DigiKey
283-PM-5R0H474-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM-5R0H474-R
Beschrijving
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Gedetailleerde beschrijving
470 mF (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik, horizontaal 500mOhm 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik, horizontaal
Afstand geleider
0,465" (11,80mm)
Capaciteit
470 mF
Grootte / afmetingen
0,571" L x 0,681" B (14,50mm x 17,30mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,354" (9,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
500mOhm