PM-5R0V104-R
Productnummer DigiKey
283-4207-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM-5R0V104-R
Beschrijving
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Gedetailleerde beschrijving
100 mF (EDLC) supercondensators 5 V Radiaal, blik 1,25Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 60°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PM-5R0V104-R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Afstand geleider
0,287" (7,30mm)
Capaciteit
100 mF
Grootte / afmetingen
0,445" L x 0,236" B (11,30mm x 6,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
1,25Ohm @ 1kHz