PTR030V0500-TR
Productnummer DigiKey
283-PTR030V0500-TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-PTR030V0500-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTR030V0500-TR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 30V 5 A Ih Through-hole Radiaal, schijf
Categorie
Tijd tot inschakelen
14.5 s
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
10 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
50 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Polymeer
Verpakking / doos
Radiaal, schijf
Spanning - max.
30V
Grootte / afmetingen
0,551" L x 0,118" B (14,00mm x 3,00mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
5 A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,980" (24,90mm)
Stroom - inschakel (It)
10 A
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Stroom - max.
40 A