PTSA181260V014
Productnummer DigiKey
283-PTSA181260V014TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-PTSA181260V014CT-ND - Cut Tape (CT)
283-PTSA181260V014DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTSA181260V014
Beschrijving
PTC RESET FUSE 140MA 60V 1812
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PTC herstelbare zekeringen 60V 140 mA Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Categorie
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
650 mOhms
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
6 Ohms
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q200
Spanning - max.
60V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - hold (Ih) (max.)
140 mA
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch), hol
Stroom - inschakel (It)
340 mA
Grootte / afmetingen
0,178" L x 0,126" B (4,53mm x 3,20mm)
Stroom - max.
10 A
Dikte (max.)
0,039" (1,00mm)