SCF9550-30-07
Productnummer DigiKey
283-SCF9550-30-07TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-SCF9550-30-07CT-ND - Cut Tape (CT)
283-SCF9550-30-07DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCF9550-30-07
Beschrijving
FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 6-7CELL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30A AC 62VDC DC-zekering Printplaatmontage Opbouwmontage
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Toepassingen
Batterijbescherming
Serie
Functies
20,2 ~ 31,5V activeerbaar
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Goedkeuringsinstantie
cURus
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Type montage
Opbouwmontage
Breekvermogen bij nominale spanning
80A
Type zekering
Printplaatmontage
Verpakking / doos
Niet-standaard SMD
Nominale stroom (A)
30A
Grootte / afmetingen
0.374" L x 0.197" W x 0.091" H (9.50mm x 5.00mm x 2.30mm)
Nominale spanning - DC
62VDC
DC koude weerstand
0.001 Ohms