SMCJ18CAH
Productnummer DigiKey
283-SMCJ18CAHTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-SMCJ18CAHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMCJ18CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMCJ18CAH
Beschrijving
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
29,2V Klem 51,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
51,4A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Toepassingen
Telecom
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Soort
Automotive
Bidirectionele kanalen
1
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - sper doorslag (typ.)
18V
Spanning - doorslag (min.)
20V
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
29,2V