SMCJ28CAH
Productnummer DigiKey
283-SMCJ28CAHTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-SMCJ28CAHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMCJ28CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMCJ28CAH
Beschrijving
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
45,4V Klem 33,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
33,1A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Toepassingen
Telecom
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Soort
Automotive
Bidirectionele kanalen
1
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - sper doorslag (typ.)
28V
Spanning - doorslag (min.)
31,1V
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
45,4V