SMCJ30AH
Productnummer DigiKey
283-SMCJ30AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-SMCJ30AHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMCJ30AHDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMCJ30AH
Beschrijving
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
48,4V Klem 31A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
31A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Toepassingen
Telecom
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Soort
Automotive
Unidirectionele kanalen
1
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - sper doorslag (typ.)
30V
Spanning - doorslag (min.)
33,3V
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
48,4V