SMDJ22AH
Productnummer DigiKey
283-SMDJ22AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-SMDJ22AHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMDJ22AHDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMDJ22AH
Beschrijving
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
35,5V Klem 84,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
84,5A
Fabr.
Vermogen - piek puls
3000W (3kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Digi-Reel®
Toepassingen
Telecom
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Soort
Automotive
Unidirectionele kanalen
1
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - sper doorslag (typ.)
22V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - doorslag (min.)
24,4V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
35,5V