SS-5-630MA-AP
Productnummer DigiKey
283-SS-5-630MA-APCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SS-5-630MA-APTB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SS-5-630MA-AP
Beschrijving
FUSE BRD MNT 630MA 250VAC RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
630 mA 250 V AC DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Through-hole Radiaal, doos
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SS-5-630MA-AP Modellen
Categorie
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Smelten I²t
1.51
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CQC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE
Type montage
Through-hole
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,335" L x 0,169" B x 0,329" H (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.14 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V