SS-5H-2.5A-APH
Productnummer DigiKey
283-4164-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4164-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SS-5H-2.5A-APH
Beschrijving
FUSE BOARD MNT 2.5A 300VAC RAD
Gedetailleerde beschrijving
2.5 A 300 V AC DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Through-hole Radiaal, doos
Breekvermogen bij nominale spanning
100A
Smelten I²t
40.3
Goedkeuringsinstantie
CQC, cURus, KC, PSE, TÜV, VDE
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,335" L x 0,169" B x 0,329" H (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
23 Ohms
Nominale spanning - AC
300 V