TV1635-3R0356-R
Productnummer DigiKey
283-4672-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV1635-3R0356-R
Beschrijving
CAP 35F -10% +30% 3V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
35 F (EDLC) supercondensators 3 V Radiaal, blik 15mOhm 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
35 F
Grootte / afmetingen
0,650" dia (16,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,496" (38,00mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm