TVSL02V05C018
Productnummer DigiKey
283-TVSL02V05C018TR-ND - Tape & Reel (TR)
283-TVSL02V05C018CT-ND - Cut Tape (CT)
283-TVSL02V05C018DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TVSL02V05C018
Beschrijving
TVS DIODE 5VWM 7.4VC 0201
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
7,4V (nom.) Klem 8A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0201
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
8A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
68W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
18pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C (TA)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
5V (max.)
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
7,4V (nom.)