XB3550-2R5307-R
Productnummer DigiKey
283-4175-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XB3550-2R5307-R
Beschrijving
CAP 300F 10% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
300 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik - kliksysteem 7mOhm 1500 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik - kliksysteem
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Capaciteit
300 F
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Tolerantie
±10%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,126" (54,00mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
7mOhm