XT3550-3R0287-R
Productnummer DigiKey
283-XT3550-3R0287-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XT3550-3R0287-R
Beschrijving
CAP 275F -5% +20% 3V T/H
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
275 F (EDLC) supercondensators 3 V Radiaal, blik - kliksysteem - 4 kabels 4,5mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik - kliksysteem - 4 kabels
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Capaciteit
275 F
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Tolerantie
-5%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,126" (54,00mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
4,5mOhm