XT3560-3R0377-R
Productnummer DigiKey
283-XT3560-3R0377-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XT3560-3R0377-R
Beschrijving
CAP 370F -5% +20% 3V T/H
Gedetailleerde beschrijving
370 F (EDLC) supercondensators 3 V Radiaal, blik - kliksysteem - 4 kabels 3,2mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Capaciteit
370 F
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Tolerantie
-5%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,520" (64,00mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
3,2mOhm