XVM-259R2425-R
Productnummer DigiKey
283-XVM-259R2425-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XVM-259R2425-R
Beschrijving
CAP MODULE 4.17F 259.2V
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.17 F (EDLC) supercondensators 259.2 V Module, schroefklemmen 310mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
310mOhm
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Serie
Aansluiting
Schroefklemmen
Verpakking
Bulk
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Module, schroefklemmen
Capaciteit
4.17 F
Grootte / afmetingen
21,654" L x 10,472" B (550,00mm x 266,00mm)
Tolerantie
-5%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,705" (68,70mm)
Spanning - nominaal
259.2 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C