PDUMH15HVNET
Productnummer DigiKey
TL2208-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PDUMH15HVNET
Beschrijving
PDU SWITCHED 200V - 240V 15A
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PDU (Power distributie Unit) Rack, horizontaal
Categorie
Connector - AC-ingang
IEC 320-C14
Fabrikant
Eaton Tripp Lite
AC-uitgangen
8
Verpakking
Bulk
Connector - AC-uitgang
IEC 320-C13
Status onderdeel
Actief
Spanning - ingang
200 ~ 240V
Type
PDU (Power distributie Unit)
Materiaal behuizing
Staal
Type montage
Rack, horizontaal
Snoerlengte
6,5' (1,98m)
Stroom - max.
15A