PS361206
Productnummer DigiKey
TL765-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PS361206
Beschrijving
POWER STRIP 36" 12OUT 6'CORD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stopcontactstrip, stekkerdoos Bank, rack, muur
Categorie
Connector - AC-ingang
NEMA 5-15P
Fabrikant
Eaton Tripp Lite
AC-uitgangen
12
Verpakking
Bulk
Connector - AC-uitgang
NEMA 5-15R
Status onderdeel
Actief
Spanning - ingang
120V
Type
Stopcontactstrip, stekkerdoos
Materiaal behuizing
Aluminium
Type montage
Bank, rack, muur
Snoerlengte
6' (1,83m)
Stroom - max.
15A