E1SCA18-7.3728M TR
Productnummer DigiKey
2773-E1SCA18-7.3728MTR-ND - Tape & Reel (TR)
2773-E1SCA18-7.3728MCT-ND - Cut Tape (CT)
2773-E1SCA18-7.3728MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
E1SCA18-7.3728M TR
Beschrijving
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
7.3728 MHz ±50ppm Kristallen 18pF 160 Ohms HC-49/US
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
160 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
7.3728 MHz
Apparaatpakket leverancier
HC-49/UP
Frequentiestabiliteit
±100ppm
Grootte / afmetingen
0,457" L x 0,191" B (11,60mm x 4,85mm)
Frequentietolerantie
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,126" (3,20mm)