ECS-160-20-4XDN
Productnummer DigiKey
X1118-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-160-20-4XDN
Beschrijving
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 40 Ohms HC-49/US
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECS-160-20-4XDN Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type montage
Through-hole
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
16 MHz
Grootte / afmetingen
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frequentiestabiliteit
±100ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,138" (3,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm