ECS-480-10-37B2-RWN-TR
Productnummer DigiKey
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-480-10-37B2-RWN-TR
Beschrijving
CRYSTAL 48 MHZ 10PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
48 MHz ±15ppm Kristallen 10pF 40 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECS-480-10-37B2-RWN-TR Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
10pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
48 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2x1,6)
Frequentiestabiliteit
±15ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±15ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)