ECS-49-20-5PX-TR
Productnummer DigiKey
XC1240TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1240CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1240DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-49-20-5PX-TR
Beschrijving
CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.9152 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 150 Ohms HC-49/US
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECS-49-20-5PX-TR Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
4.9152 MHz
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Frequentietolerantie
±30ppm