ECS-80-18-10X
Productnummer DigiKey
XC1377-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-80-18-10X
Beschrijving
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 MHz ±50ppm Kristallen 18pF 100 Ohms Cilindervormig blik, radiaal
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECS-80-18-10X Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
100 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C
Type montage
Through-hole
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
8 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" dia x 0,413" L (3,20mm x 10,50mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Frequentietolerantie
±50ppm