ECS-MPI2520R0-1R5-R
Productnummer DigiKey
ECS-MPI2520R0-1R5-R-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI2520R0-1R5-R
Beschrijving
FIXED IND 1.5UH 2.4A 96 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 2.4 A 96mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
Categorie
Stroom - verzadiging
2,6A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
96mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)