ECS-MPI2520R0-2R2-R is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Laird-Signal Integrity Products
Op voorraad: 15.590
Gegevensblad
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 2.2 A 123,6mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
ECS-MPI2520R0-2R2-R
Productnummer DigiKey
XC2411TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI2520R0-2R2-R
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 2.2A 123.6 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - verzadiging
2,4A
DC-weerstand (DCR)
123,6mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Gegoten
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)