ECS-MPI2520R0-3R3-R
Productnummer DigiKey
XC2412TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2412CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2412DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI2520R0-3R3-R
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 1.6A 228 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 1.6 A 228mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
Categorie
Stroom - verzadiging
1,6A
DC-weerstand (DCR)
228mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Gegoten
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)